![](//4.bp.blogspot.com/-se4TGIuV76c/To6g3wp1nwI/AAAAAAAABe4/AOKpIFX5GP8/s000/date.png)
2:04 μ.μ.
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_uUKfO544Otiu2CV4c24m4drfQeXD-KKmBFapWv8fEKKVMC8b-rcNbYjeBUf-YhDGYJQsd0GC_5wJVkpuUVGe6D6g_b4M5gT02_TGRzPm3AzQssxMn5C5Z1zrTo8GT-BiVlkAj4XN7MTYpxB2Q=s0-d)
Τον νέο της δίσκο κυκλοφόρησε η Καίτη Γαρμπή, υπό τον τίτλο «Παζλ» και με 11 τραγούδια. Αυτή είναι η δεύτερη φορά που η Καίτη συνεργάζεται με τον καταξιωμένο δημιουργό Νίκο Αντύπα, μετά το «Καινούργια Εγώ» που βγήκε τον Οκτώβριο του 2009. Την μουσική του «Παζλ» -που μεταξύ άλλων περιέχει αισθαντικές μπαλάντες, ποπ ακούσματα, αλλά και ζεϊμπέκικο- υπογράφει ο Νίκος Αντύπας και τους στίχους ο ποιητής Μάνος Ελευθερίου, οι GML και η Βίκυ Γεροθόδωρου.