Το βροντοφωνάζει και η ίδια άλλωστε: «Το’ χω», μας τραγουδάει εδώ και καιρό, αφού διαθέτει την κατάλληλη σκηνική παρουσίακαι φωνή. Την περασμένη Κυριακή ήταν καλεσμένη στην εκπομπή της Ναταλίας Γερμανού, όπου δήλωσε ότι δεν της έχει γίνειακόμα επίσημη πρόταση.
Με την προυπόθεση να επιλεχτεί ένα πολύ καλό τραγούδι, η Φουρέιρα δήλωσε ότι θα το σκεφτεί πολύ σοβαρά να εκπροσωπήσει την Ελλάδα. «Αν πάω, θέλω να πάω και να κερδίσω. Δεν θέλω να πάω απλά για τη χώρα μου και να πούνε “ωραία ήταν η Ελένη”», εξηγεί η τραγουδίστρια.
ΠΗΓΗ http://www.inews.gr