Τον Νίκο τον είδαμε για πρώτη φορά στη μουσική σκηνή "ghost house". μέσα από τις live εμφανίσεις του και με όπλο την χαρακτηριστική φωνή του επί σκηνής, κατάφερε να αποκτήσει το δικό του κοινό, που τον ακολουθεί πιστά στa live, και στα μουσικά στέκια της πρωτεύουσας, αλλά και εκτός Αθηνών.
Το νέο τραγούδι του Νίκου Σαπουντζάκη «για πάντα θα σε θυμάμαι» από το album που θα κυκλοφορήσει σύντομα, είναι διαθέσιμο σε ψηφιακή μορφή και διανέμεται δωρεάν στο Beam Store.Share url