Η σύμπραξη των δύο καλλιτεχνών αποδείχθηκε απόλυτα επιτυχής. Φίλοι από τα παλιά βρίσκονται για πρώτη φορά μαζί επί σκηνής και μοιράζονται τα δικά τους τραγούδια και όλα όσα ποτέ δεν είπαν οι ίδιοι στη δισκογραφία αλλά αγαπούν πραγματικά.
Μαζί τους οι Freaky Fortune, που ξεσήκωσαν το κοινό με τις dance ελληνικές και ξένες διασκευές.
Την πρεμιέρα παρακολούθησαν, μεταξύ άλλων οι Κέλλυ Κελεκίδου, Γιώργος Τσαλίκης, Αλεξάνδρα Παλαιολόγου, Τραϊανός Δέλλας και Γωγώ Μαστροκώστα.