Στο χθεσινό live του DWTS3 η Αγγελική Ηλιάδη μαζί με δύο χορευτές εμφανίστηκαν στη σκηνή του show και το κορμί της τραγουδίστριας λικνίστηκε σε ρυθμούς τσιφτετελιού.
Λαμπερή και sexy, η Αγγελική Ηλιάδη παρουσίασε για πρώτη φορά ζωντανά σε τηλεοπτική εκπομπή το τραγούδι και αμέσως μετά, μιλώντας για τη συμμετοχή της, είπε: "Θεωρώ ότι είναι τεράστια τιμή για μένα που θα εκπροσωπήσω την Ελλάδα. Είμαι πάρα πολύ χαρούμενη που συμμετέχω". Για τα σχόλια που ακούγονται, ανέφερε: "Νομίζω ότι δεν είμαστε ποτέ ευχαριστημένοι. Πρέπει να είμαστε χαρούμενοι για τη γλώσσα μας και τη μουσική μας".